Filtry do wody

Komplet - Dzbanek Astra 3,0 L

Wkład filtrujący Unimax

Czysta woda do gotowania

Wkład filtrujący Unimax to produkt idealny do gotowania.
Mogą po niego sięgnąć osoby, które gotują często i dużo
oraz posiadają rodzinę. Wkład Unimax pozwala przefiltrować
około 150-200l wody w zależności od stopnia jej twardości.  
Jest to więc produkt wydajny i skutecznie działający przez
około miesiąc. 


Dzbanek Astra 3,0 L

Unikalna technologia dostosowana do polskiej wody

Opracowany przez nas skład zasypu filtrującego został dostosowany do polskiej wody po to, by jak najskuteczniej ją oczyszczać. 

Zasyp filtrujący

Sekret czystej wody tkwi w zasypie filtrującym. Odpowiednia ilość żywicy jonowymiennej w filtrze pozwala wychwycić
z wody sole magnezu i wapnia czyli związki powodujące wytrącanie się kamienia. Dzięki temu woda zostaje zmiękczona, przez co w sprzęcie AGD nie osadza się kamień, a z herbaty znika mętny osad. Z kolei węgiel aktywny znajdujący się w zasypie filtrującym pochłania wszelkie zanieczyszczenia i chlor znajdujące się w wodzie kranowej.   

Działanie filtra

Specjalnie zaprojektowany układ mieszaniny filtrującej wywołuje cyrkulację wody i jej kolisty ruch, przez co kontakt wody z zasypem wydłuża się i pozwala skuteczniej ją przefiltrować. Podobnie mikroporowata struktura dna filtra zwiększa ciśnienie hydrostatyczne wody i przyspiesza proces jej oczyszczania. 

Uniwersalny charakter

Wkład Unimax jest uniwersalnym filtrem pasującym do dzbanków innych producentów. Dzięki temu osoby, które posiadają produkty inne, niż dzbanki Dafi, mogą sięgnąć po nasze filtry i cieszyć się czystą wodą w swojej kuchni. 

Dzbanek Astra z filtrem - System Unimax

System Unimax

Wkłady Unimax są dostosowane do filtrowania większych ilości wody, przez co poleca się je osobom, które gotują dużo i często. Dzięki tym wkładom można łatwo i szybko (1-2minuty) oczyścić
w dzbanku wodę do przygotowania zupy czy gulaszu. W zależności od stopnia twardości wody wkład ten działa skutecznie przez około 30 dni. Po upływie tego czasu filtr należy wymienić, by zapewnić sobie stały dostęp do czystej i smacznej wody. 
  Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ