Filtry do wody

Filtry do wody BARDZO TWARDEJ, skutecznie chronią urządzenia AGD przed kamieniem

Unikalna technologia dostosowana do polskiej wody!

Wkłady do wody twardej ze względu na zwiększoną zawartość żywicy jonowymiennej są zalecane do wody kranowej o zwiększonym stopniu twardości, tj. powodującej szybsze odkładanie się kamienia w urządzeniach AGD.

Wydajność wkładów:

Wkład CLASSIC – 100-150 litrów wody*

Wkład UNIMAX –150-200 litrów wody*

*w zależności od twardości/jakości
Skuteczne działanie, dzięki sprawdzonej technologii

Opracowany przez nas skład zasypu filtrującego został dostosowany do polskiej wody po to, by jak najskuteczniej ją oczyszczać. Filtrowanie 1 litra wody trwa zaledwie 1-2 min i zapewnia szybki oraz łatwy dostęp do czystej wody w kuchni.

Filtrowanie krok po kroku

Każda część wkładu bierze aktywny udział w procesie filtrowania. W górnej pokrywie wychwytywane są zanieczyszczenia mechaniczne (piasek, rdza), a siateczka filtrująca zatrzymuje tłuszcz, pianę i osad. Zasyp filtrujący pochłania metale ciężkie, pestycydy, chlor oraz zmiękcza wodę, natomiast pokrywa dolna blokuje przepływ składników mieszaniny filtrującej.


Czysty smak wody

Nawet najlepsza herbata i kawa oddają pełnię swojego aromatu i smaku tylko w czystej wodzie. Również niepowtarzalny smak potraw zapewniają nie tyle wysokiej jakości produkty, co oczyszczona przez filtr woda. Filtrowanie wody jest więc niezawodnym sposobem na delektowanie się jej smakiem i przygotowanie pysznych dań i napojów.Skuteczna walka z kamieniem!
Klasyczny model filtra - CLASSIC

Wkład Classic to starszy model filtra - sprawdzony i dopracowany w każdym detalu, by skutecznie oczyszczać mniejsze ilości wody. Dodatkowym jego atutem jest fakt, że pasuje on również do dzbanków innych producentów.System Classic

Wkład Classic jest przeznaczony dla osób, których zapotrzebowanie na filtrowaną wodę nie jest duże, dlatego jego wydajność jest nieco mniejsza od wkładu Unimax. System Classic to dobre rozwiązanie dla tych, którzy w kuchni głównie przygotowują napoje, a gotują znacznie mniej. Ważne jest, by wkłady Classic wymieniać regularnie co 30 dni, co służy skuteczności i higienie filtrowania.Model uniwersalny filtra – UNIMAX

Wkład Unimax jest uniwersalnym filtrem pasującym do dzbanków innych producentów. Dzięki temu osoby, które posiadają produkty inne, niż dzbanki Dafi, mogą sięgnąć po nasze filtry i cieszyć się czystą wodą w swojej kuchni.System Unimax

Wkłady Unimax są dostosowane do filtrowania większych ilości wody, przez co poleca się je osobom, które gotują dużo i często. Dzięki tym wkładom można łatwo i szybko (1-2 minuty) oczyścić w dzbanku wodę do przygotowania zupy czy gulaszu. W zależności od stopnia twardości wody wkład ten działa skutecznie przez około 30 dni. Po upływie tego czasu filtr należy wymienić, by zapewnić sobie stały dostęp do czystej i smacznej wody.

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką plików cookie.     AKCEPTUJĘ